Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
Herb Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu

Sobota 21.04.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Oferty pracy

OFERTY PRACY

KiOP-1100-8/18

stanowisko:       doradca

miejsce pracy:  Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Oleśnicy

Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne
 • min. pół roku stażu pracy
 • znajomości specyfiki współpracy z rolnikami
 • odpowiedzialności, dokładności, samodzielności, dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy
 • umiejętności współpracy w zespole oraz zdolności interpersonalnych
 • znajomości obsługi komputera oraz  programu MS Office
 • czynne prawo jazdy, własny samochód

Mile widziani kandydaci z terenu powiatu oleśnickiego lub powiatów sąsiednich.

Ogólna charakterystyka wykonywanej pracy: obsługa rolników, prowadzenie bezpośredniego doradztwa rolniczego indywidualnego i grupowego dla zainteresowanych rolników i mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, ekologii i ochrony środowiska, ekonomiki i przedsiębiorczości, technologii produkcji; pomoc rolnikom w zakresie sporządzania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o środki finansowe z funduszy Unii Europejskiej lub innych z instytucji krajowych i zagranicznych, współpraca z władzami samorządowymi, instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz rolnictwa.

Rodzaj zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagane dokumenty:

1.    CV
2.    list motywacyjny
3.   oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem, o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (DODR) ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji na stanowisko doradca uruchomionych w ciągu 36 miesięcy od daty przesłania mojej aplikacji, prowadzonych na potrzeby DODR, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

Dokumenty proszę przesyłać w terminie do 27.04.2018 r. na adres mailowy: kadry@dodr.pl, bądź listownie na poniżej podany adres:

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KiOP-1100 –7/18

stanowisko:      kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Wałbrzychu

miejsce pracy: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Wałbrzychu

Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenie wyższe
 • znajomość specyfiki współpracy z rolnikami
 • odpowiedzialność, zdolności przywódcze
 • koordynowanie pracy doradców rolniczych
 • dobrej organizacji pracy, umiejętność współpracy w zespole
 • zdolności interpersonalne
 • obsługa programów MS Office

Mile widziani kandydaci z terenu powiatu wałbrzyskiego.

Ogólna charakterystyka wykonywanej pracy: obsługa rolników, kierowanie zespołem doradców, doradztwo rolno-środowiskowe, prowadzenie bezpośredniego doradztwa rolniczego indywidualnego i grupowego dla zainteresowanych rolników i mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, ekologii i ochrony środowiska, ekonomiki i przedsiębiorczości, technologii produkcji; pomoc rolnikom w zakresie sporządzania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o środki finansowe z funduszy Unii Europejskiej (PROW 2014-2020) lub innych z instytucji krajowych i zagranicznych, organizowanie i prowadzenie szkoleń, kursów, pokazów seminariów dla rolników, organizowanie projektów planów działania PZDR, pomoc rolnikom w zakresie prowadzenia na podstawie dowodów księgowych ksiąg rachunkowych  w systemie FADN, współpraca z władzami samorządowymi, instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz rolnictwa, obsługa aplikacji e-wniosek.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym

Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy

Wymagane dokumenty:

1. CV
2. list motywacyjny
3. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem, o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (DODR) ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji na stanowisko kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Wałbrzychu uruchomionych w ciągu 36 miesięcy od daty przesłania mojej aplikacji, prowadzonych na potrzeby DODR, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

Dokumenty proszę przesyłać w terminie do  22.04.2018 r. na adres mailowy: kadry@dodr.pl, bądź listownie na poniżej podany adres: 

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

we Wrocławiu, ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pod nr tel. 71 339-86-51 proszę kierować swoje pytania związane z rekrutacją


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Lilianna Grzesiewicz
(2017-01-03 07:25:22)
Ostatnio zmodyfikował:
Lilianna Grzesiewicz
(2018-04-19 13:30:07)
 
 
ilość odwiedzin: 677008

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X